Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zlikwidowali przejazd przez tory i nie uprzedzili mieszkańców

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2008 r. o 19:25
Gość napisał:
Tak, klęli :) Jedna z tych co najwiecej krzyczała domagała się od wójta helikoptera :)))))))))))))) Na szczęście przejazdu nie będzie i słusznie.
To TY jakiś szczęśliwy jesteś wójt czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęśliwy to może nie, ale z tym helikopterem to babka mnie rozbawiła. Poza tym wśród wypowiadających się przed kamerą w Jelnicy byli też ludzie z Międzyrzeca, którzy z tego ewentualnego przejazdu i tak nie będą korzystać, ale przyjechali siać zamęt i podpuszczać ludzi - to był ich cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te rozpaczliwe wypowiedzi i przychodzi mi na myśl sprawa przyszłej autostrady w-z Co to wtedy będzie. Wszyscy narzekamy na fatalny stan dróg, autostrada to przyszłośc.wszyscy jej chcemy. Prawda? Ale gdy zaczną budowac to każdy by chciał aby przebiegała nie przez jego pola, a broń Boże jakby jeszcze musiała podzielic rodziny. Ludziska opanujcie się to jest kolej międzynarodowa. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Czytam te rozpaczliwe wypowiedzi i przychodzi mi na myśl sprawa przyszłej autostrady w-z Co to wtedy będzie. Wszyscy narzekamy na fatalny stan dróg, autostrada to przyszłośc.wszyscy jej chcemy. Prawda? Ale gdy zaczną budowac to każdy by chciał aby przebiegała nie przez jego pola, a broń Boże jakby jeszcze musiała podzielic rodziny. Ludziska opanujcie się to jest kolej międzynarodowa. pozdrawiam
No własnie opanuj się. Budujemy to na lata. I na lata utrudniamy życie ludziom, w imię czego ? Aby latać helikopterami ? Nie ! Jedź na zachód Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włosi zobaczysz 17km, 30km tunele w skałach - po co ? Aby ułatwić życie ludziom, ludziom ......... Ale wójt międzyrzeckiej gminy jest za "cienki" intelektualnie aby to wszystko zobaczyć. On widzi, ale kasę tu i teraz. W czyjej kieszeni a to pomyśl sam !!!! PS. Jak piszą powyżej nie był na Zespole Uzgadniania Dokumentacji (ZUT) nie dopilnował,a co mu tam kto zrobi ? ha, ha "ja mam w sądzie spraw sam nie pamiętam" a wy tu do mnie z takimi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......................... napisał:
No własnie opanuj się. Budujemy to na lata. I na lata utrudniamy życie ludziom, w imię czego ? Aby latać helikopterami ? Nie ! Jedź na zachód Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włosi zobaczysz 17km, 30km tunele w skałach - po co ? Aby ułatwić życie ludziom, ludziom ......... Ale wójt międzyrzeckiej gminy jest za "cienki" intelektualnie aby to wszystko zobaczyć. On widzi, ale kasę tu i teraz. W czyjej kieszeni a to pomyśl sam !!!! PS. Jak piszą powyżej nie był na Zespole Uzgadniania Dokumentacji (ZUT) nie dopilnował,a co mu tam kto zrobi ? ha, ha "ja mam w sądzie spraw sam nie pamiętam" a wy tu do mnie z takimi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak posłuchałem ludzi z Jelnicy to dochodzę do wniosku, że transeuropejska kolej będzie musiała zwalniać dla paru rolników, którzy krowy będą przeganiać przez tory. Zatrzymamy tę kolej! Mamy w tym wprawę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!!Nareszcie ktoś rozsądny zabrał głos na forum. Dla 2 rolników ma być zatrzymywany pociąg. To co wypisujecie i żądacie to kpina. Jeszcze telewizje w to angażujecie. Żenada!!!Wskazuje na to, że nie macie zajęcia w zimowe wieczory. Więcej rozsądku......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo!!!!Nareszcie ktoś rozsądny zabrał głos na forum. Dla 2 rolników ma być zatrzymywany pociąg. To co wypisujecie i żądacie to kpina. Jeszcze telewizje w to angażujecie. Żenada!!!Wskazuje na to, że nie macie zajęcia w zimowe wieczory. Więcej rozsądku......
Ty pomyliłeś rozsądek z wójtem. Jako wójt powinien dbać o wybudowanie przejadów bezkolizyjnych ( wiadykty) aby w gminie była dobra komunikacja. Pociągi maja jeździć szybko, a mieszkańcy bezkolizyjnie je wymijać. Taki jest Zachód. Ale jak piszą chyba ma za dużo spraw w sądzie aby myśleć o tym. A w ogóle to co się czepiacie ........... Jak mu się ciężko myśli. Były pieniądze UE na to, buduje się na lata, nie dzieli się gminy. Były pieniądze ale już ich nie ma..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa w sądzie przełożona na 2 marca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teżczytacz napisał:
Sprawa w sądzie przełożona na 2 marca
NIE na 2 a na 4-tego marca.Dlatego że akta z prokuratury okręgowej które miały być dołączone do obecneie toczącej się sprawy znajdują się u Żecznika Spraw Obywatelskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
NIE na 2 a na 4-tego marca.Dlatego że akta z prokuratury okręgowej które miały być dołączone do obecneie toczącej się sprawy znajdują się u Żecznika Spraw Obywatelskich
CZŁOWIEKU GDZIEŚ TY SZKOŁĘ KOŃCZYŁ W MISIACH CZY W JELNICY?????????? JAK PISZESZ RZECZNIKA, NO JAK GŁĄBIE JEDEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy na forum są czymś normalnym i nie na co się wściekać. Przyczyn jest wiele: -zdenerwowanie i emocje piszącego -nieumiejętność biegłego posługiwania się komputerem -zwykłe błędy edytorskie(niedociśnięcie klawisz itp) -nieznajomość ortografii i gramatyki -itp Nie jest to jednak powód aby uczestnika forum przezywać i mu ubliżać, gdyż wówczas sobie wystawiasz najgorsze świadectwo. Najważniejsze na forum są wiadomości i treści, forma jest na dalszym planie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZŁOWIEKU GDZIEŚ TY SZKOŁĘ KOŃCZYŁ W MISIACH CZY W JELNICY?????????? JAK PISZESZ RZECZNIKA, NO JAK GŁĄBIE JEDEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Mówisz Głąbie a sam na końcu zamiast wykrzyknika wstawiasz jedynkę. Przygadywał kociął garnkowi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZŁOWIEKU GDZIEŚ TY SZKOŁĘ KOŃCZYŁ W MISIACH CZY W JELNICY?????????? JAK PISZESZ RZECZNIKA, NO JAK GŁĄBIE JEDEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Jak to gdzie , wRudnikach jestem radnym powiatowym zWysokiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to gdzie , wRudnikach jestem radnym powiatowym zWysokiego.
No cóż z tego wnioskuję, że ty zapewne w Halasach. PS. Używaj spacji to tekst będzie bardziej czytelny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to gdzie , wRudnikach jestem radnym powiatowym zWysokiego.
Jurek, no miałeś się nie ujawniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się tym : "No własnie opanuj się. Budujemy to na lata. I na lata utrudniamy życie ludziom, w imię czego ? Aby latać helikopterami ? Nie ! Jedź na zachód Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włosi zobaczysz 17km, 30km tunele w skałach - po co ? Aby ułatwić życie ludziom, ludziom ......... Ale wójt międzyrzeckiej gminy jest za "cienki" intelektualnie aby to wszystko zobaczyć. On widzi, ale kasę tu i teraz. W czyjej kieszeni a to pomyśl sam !!!! PS. Jak piszą powyżej nie był na Zespole Uzgadniania Dokumentacji (ZUT) nie dopilnował,a co mu tam kto zrobi ? ha, ha "ja mam w sądzie spraw sam nie pamiętam" a wy tu do mnie z takimi sprawami."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie się tym napisał:
Zajmijcie się tym : ......
No właśnie, "zajmijcie się tym". Ty się człowieku sam tym zajmij i zadbaj o siebie, o swoje interesy. Nauczyli się zwalać na kogoś, a o własną d... nie potrafią się zatroszczyć. Dzięki takiemu podejściu nie będziecie mieli ani przejazdów, ani dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No właśnie, "zajmijcie się tym". Ty się człowieku sam tym zajmij i zadbaj o siebie, o swoje interesy. Nauczyli się zwalać na kogoś, a o własną d... nie potrafią się zatroszczyć. Dzięki takiemu podejściu nie będziecie mieli ani przejazdów, ani dróg.
Zgadnijcie kto to komentuje ? Kto tak dba o swoje interesy ? A interes gminy ? Też "głupio" pytam.............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gosiewski' date='22.01.2009, 15:53' post='86698'] Jak posłuchałem ludzi z Jelnicy to dochodzę do wniosku, że transeuropejska kolej będzie musiała zwalniać dla paru rolników, którzy krowy będą przeganiać przez tory. Zatrzymamy tę kolej! Mamy w tym wprawę! A dlaczego z jednej części Jelnicy do drugiej mieszkańcy mają jeździć przez Misie lub Międzyrzec? Jest to chyba ewenement na skalę kraju... Ciekawe, czy gdyby burmistrz pozwolił na zamknięcie mostu na ulicy Partyzantów i ludzie do centrum miasta jeździliby jakimiś opłotkami, to czy też byście byli tacy tolerancyjni no bo tam przecież mniejsza cześć miasta mieszka czy tez podniosła by się ogromna wrzawa, e to głupota a tutaj jest właśnie taka sytuacja tylko,, ze mniej ludzi dotyczy . A może trzeba jednak ułatwiać wszystkim życie ? Przecież wszyscy są równi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...